Instalacje Gazowe

Instalacje gazowe LPG

Montujemy instalacje gazowe do wszystkich modeli aut, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz diagnostykę i naprawę instalacji gazowych.


Instalowane przez nas systemy pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów krajowych i zagranicznych gwarantują  one bezawaryjną i bezproblemową eksploatację instalacji gazowej.


Montujemy instalacje gazu propan-butan do następujących rodzajów silników/napędów:

  • Gaźnik. Instalacje gazowe tradycyjne - do silników gaźnikowych oraz silników z wtryskiem paliwa bez katalizatorów i sondy lambda.

  • Wtrysk jednopunktowy (Razmus , Al 700, Bingo M) Instalacje gazowe do silników z wtryskiem paliwa - rozbudowane o elementy kontroli ilości podawanego gazu (komputery gazowe), emulatory, wariatory oraz inne elementy współdziałające z elektroniką samochodu

  • Wtrysk wielopunktowy (razmus +, Bingo S) Instalacje gazowe do silników z wtryskiem paliwa - rozbudowane o elementy kontroli ilości podawanego gazu (komputery gazowe), emulatory, wariatory oraz inne elementy współdziałające z elektroniką samochodu

  • Wtrysk sekwencyjny (sirocco, prince, SSW Mistral,Diego) Instalacje wtrysku gazu do silników z wielopunktowym wtryskiem paliwa technologicznie zaawansowane, które w odróżnieniu od tradycyjnych instalacji:

 

charakteryzują się mniejszym zużyciem gazu - przy zachowaniu tych samych parametrów pracy silnika

dają możliwość komputerowego diagnozowania i regulacji

eliminują wybuchy gazu w kolektorze ssącym